Квартира для здачі в оренду. Як отримати максимальну вигоду?
У вас виникли запитання?

Квартира для здачі в оренду. Як отримати максимальну вигоду?

Придбання квартири для здачі в оренду – доволі поширений спосіб збереження коштів в Івано-Франківську. Багато людей віддають перевагу купівлі квартири саме в новобудовах. Як отримати від цього максимальну вигоду розповів Аналітичний центр компанії Blago developer.

Вартість та термін окупності

Перше, що цікавить інвесторів це терміни окупності такої інвестиції. Ціна буде залежати від розташування новобудови, площі квартири, придбання за 100% оплатою чи на розтермінування та інших нюансів. Найбільшою популярністю користуються одно- та двокімнатні квартири.

Наприклад, в житловому комплексі Comfort Park ціна однокімнатних квартир від 13,5тис.дол. Також варто врахувати кошти, які доведеться витратити на ремонт, а це приблизно 5тис.дол.
Вартість двокімнатної становитиме від 21тис.дол, ремонт – 6-7тис.дол.

Окупність квартир для  здачі в оренду становить 7–10 років.

Для заощадження можна скористатись програмою розтермінування від будівельної компанії. Купивши квартиру на початку будівництва від компанії Blago developer можна зекономити до 30% вартості.

Слід врахувати, що на вартість оренди впливатиме обраний житловий комплекс та ремонт квартири. Квартири в житлових комплексах з розвиненою інфраструктурою, наявністю місць для відпочинку, зручною транспортною розв’язкою користуватимуться більшим попитом в майбутньому.

Облаштування квартири меблями

Обмеблювання відіграє важливу роль при здачі квартири в оренду, окільки це зацікавлює клієнтів.

Базова комплектація для квартири в оренду:

Меблі – ліжко, диван, стіл, стільці.

Побутова техніка – холодильник, кухонна плита, чайник, пральна машина, телевізор, фен тощо.

Посуд – тарілки, чашки, каструлі, столові набори.

Додаткові зручності: постільна білизна, рушники, одноразове взуття, засоби гігієни.

Мультимедіа: wi-fi, кабельне/цифрове ТБ.

Подобово чи довгостороково?

Кожен вид оренди має свої переваги та недоліки. Добова оренда приносить вищий дохід, однак попит на неї нестабільний, тому орендодавцю потрібно постійно шукати нових клієнтів. Довгострокова оренда квартири – менш дохідна, але надійніша.

І той і інший спосіб оренди має свої плюси та мінуси. Подобова оренда приносить швидкий дохід, але попит на неї нестабільний, тому доводиться постійно шукати нових клієнтів.
Довгострокова оренда  – можливо, менш дохідна, проте стабільна.

Придбати квартиру в Івано-Франківська на вигідних умовах можна у ЖК Comfort Park від надійного забудовника Blago developer.

Start typing and press Enter to search