Капіталовкладення в нерухомість – чудовий метод зберегти гроші!
У вас виникли запитання?

Капіталовкладення в нерухомість – чудовий метод зберегти гроші

Куди вкладати власні гроші – особиста справа кожного. Проте, найбільш надійними способами вважаються інвестиції в нерухомість, депозит у банку та цінні папери.
Проте, українці прискіпливо ставляться до депозитів, інвестицій в цінні папери та й до банківських установ в цілому. Це спричинено економічною ситуацією, знеціненням національної валюти та дефолтом багатьох фінансових установ.

Таким чином, найбільш вигідним, надійним способом збереження та примноженням капіталу залишаються інвестиції в нерухомість. Аналітичний центр компанії Blago developer зазначає, що перевагою такого капіталовкладення є отримання реального продукту, а не уявної перспективи.
Велика кількість забудов, житлових комплексів дозволяє обрати покупцю саме те, що відповідає вимогам – житлове чи комерційне приміщення, в будинку на стадії будівництва або вже введеному в експлуатацію, обрати бажаний спосіб оплати – розтермінування або зі 100% оплатою. Інвестори мають можливість скористатись послугою перепланування, якщо це дозволяє технологія будівництва, оглядинами майбутнього приміщення, а також деякі забудовники пропонують послугу «квартира під ключ».
Інвестори мають змогу також придбати квартиру в готовому будинку, таким чином отримуватимуть дохід вже найближчим часом. Терміни окупності інвестицій залежать від типу нерухомості: житлове приміщення – 6-8 років, комерційне приміщення – від 4 (наприклад, офісне) до 14 років (складське та готельне приміщення)

Заощадити до 35% вартості можна, інвестуючи в проекти, які знаходяться на стадії будівництва. На початку будівництва ціна на квадратний метр є значно нижчою ніж на етапі здачі будинку. Крім того, орендні ставки і здорожчання мають тенденцію до зростання, таким чином програти від таких інвестицій неможливо.

В Івано-Франківську можна вигідно придбати житлове або комерційне приміщення в мікрорайоні Пасічна в житловому комплексі Comfort Park. Це екологічний комплекс квартального типу, який складатиметься з 31 під’їзду. Перші поверхи будинків будуть призначені для комерційних приміщень. Комплекс розташований в мікрорайоні Пасічна, поблизу нового моста через річку Бистриця Солотвинська.

Хочете купити приміщення в Comfort Park від надійного забудовника Blago developer? Телефонуйте за номером: (050)0714-000, (097)0714-000

Start typing and press Enter to search