На що звернути увагу при виборі квартири? - Comfort Park
У вас виникли запитання?

На що звернути увагу при виборі квартири?

Зараз в Івано-Франківську функціонує більше 10-ти будівельних фірм, зведено понад 100 багатоповерхівок та житлових районів. Аналітичний центр компанії Blago developer провів дослідження чинників, якими керуються покупці при виборі квартири в новобудові.

1.Надійність будівельної фірми

Репутація девелопера відіграє чи не найважливішу роль при виборі новобудови. Майже всі інвестори звертають увагу на кількість реалізованих проектів та історію діяльності компанії загалом. Після детального дослідження можна з впевненістю обирати житловий комплекс та тип планувань квартири і переходити до укладання договору.

2. Тип планування

Вибір планування майбутнього помешкання – наступний крок після перевірки надійності забудовника. Тут все залежить від індивідуальних вподобань клієнта та запланованого бюджету. Самостійні, незалежні люди зазвичай віддають перевагу однокімнатній квартирі, а сім’ї з дітками – просторішим, дво- чи трикімнатним.

3. Локація

Розташування житлового комплексу має також важливе значення. Транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура, наближеність до навчальних закладів – все це цікавить майбутніх мешканців при пошуку омріяної квартири. Наприклад, житловий комплекс Comfort Park розташований в екологічній частині Івано-Франківська, в мікрорайоні Пасічна. Поблизу річка Бистриця Солотвинська та набережна, де кожного вечора буде приємно гуляти та насолоджуватись свіжим повітрям.

4. Наявність розвиненої інфраструктури

Сучасні забудовники проектують житлові комплекси, враховуючи потреби майбутніх мешканців, які передбачають наявність супермаркету, фітнес-центру, ресторану, салону краси та ін.

5. Місця для відпочинку

Облаштування території комплексу – дуже важлива умова при виборі квартири. Покупці віддають перевагу комплексам, у яких внутрішні двори облаштовані дитячим та спортивним майданчиком. Ландшафтний дизайн, парки, сквери, велодоріжки та місця для прогулянок – тренд сучасних житлових комплексів. Все це буде в житловому комплексі Comfort Park від надійного забудовника Blago developer.

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Comfort Park, від будівельної компанії «Blago developer».

Start typing and press Enter to search