Шестикімнатні квартири в Івано-Франківську? - Comfort Park
У вас виникли запитання?

Шестикімнатні квартири в Івано-Франківську?

В Івано-Франківську нерухомість завжди користувалась великою популярністю, як серед мешканців, так і жителів інших регіонів. Весною попит на квартири в новобудовах тільки зростає – відзначають фахівці. Якій кількості кімнат віддають перевагу клієнти? Відповідь на це питання шукав Аналітичний центр компанії Blago developer.

Найвищу позицію на первинному ринку нерухомості, як і минулого року, займають двокімнатні квартири площею до 75 метрів квадратних. Їхня частина продажів становить 52-55%. Клієнти віддають перевагу затишним мікрорайонам міста, для яких характерними є розвинена інфраструктура та зручна транспортна розв’язка. Великим попитом користуються двокмнатні квартири в житловому комплексі Comfort Park, який розташований в екологічній частині Івано-Франківська, поблизу річки Бистриця Солотвинська.

Не менш популярними є також квартири в центрі. Проте вартість квадратного метру тут є значно вищою.

Останнім часом все більше людей віддають перевагу квартирам комфорт-класу. Цей тип мало чим поступається бізнес-класу, але відрізняється якістю від економ. Інвестори часто звертають увагу на житлові комплекси саме комфорт-класу.

На другому місці знаходяться однокімнатні квартири, продажі яких становлять 36-38%.

Третю позицію займають трикімнатні квартири площею від 85 метрів квадратних. Їм надають перевагу здебільшого сім’ї з дітьми або самостійні молоді люди.

В житловому комплексі Comfort Park доступно багато варіантів планувань одно-, дво- та трикімнатних квартир. А також доступна опція вільного планування, яка дозволяє внести зміни відповідно до запитів клієнтів. Тож можна спроектувати квартири значно більші за площею, навіть шестикімнатні.

Згідно зі статистичними даними, можна зробити висновок, що квартири на первинному ринку користуються великою популярністю серед іванофранківців.

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Comfort Park від будівельної компанії “Blago developer”.

Start typing and press Enter to search