ТОП-5 забудовників Івано-Франківська - Comfort Park
У вас виникли запитання?

ТОП-5 забудовників Івано-Франківська

За темпами будівництва Івано-Франківськ займає одну з лідерських позицій серед інших міст України. Зараз тут функціонує понад 25 будівельних фірм. Аналітичний центр компанії  Blago developer виокремив 5 основних компаній, які відповідають сучасним тенденціям будівництва.

Забудовники, які реалізовують понад 10 проектів та є найбільш надійними:
– Blago developer;
– Ярковиця;
– M Group Development;
– Галицький двір;
– Вамбуд.

За останні роки девелопери Івано-Франківська вийшли на новий рівень та слідують всім останнім тенденціям будівництва. Доказом цього є використання новітніх технологій для зведення багатоповерхових будинків, продумане планування квартир і всього житлового комплексу.

Багато забудовників впроваджують використання енергоефективних та екологічних матеріалів, а також будують за монолітно-каркасною технологією, яка відрізняється від цегляних будинків довговічністю, надійністю, можливістю перепланування, а також швидкістю будівництва.

Забудовники створюють житлові комплекси, які спроектовані відповідно до всіх потреб та комфорту мешканців.

Високий рівень безпеки забезпечується завдяки закритій території комплексу. Прикладом даного принципу є житловий комплекс “Comfort Park”. Доступ до внутрішнього двору матимуть виключно мешканці будинків та їхні гості.

Додатковою перевагою ЖК “Comfort Park” буде наявність кімнати для зберігання спортивного інвентарю, велосипедів, дитячих колясок в кожному будинку. А вхід у під’їзд буде розташований на рівні землі, що сприятиме комфортному доступу до ліфта.

Вікна у квартирах будуть панорамними, які забезпечуватимуть багато світла в помешканні, крім того, вони володіють високою енергоефективністю та естетикою.
На території буде багато місця для розваг та відпочинку: сучасний дитячий майданчик, спортивне мультифункціональне поле для гри в футбол, баскетбол, волейбол.  А також workout-комплекс та велодоріжки по цілому комплексу.

Розвинена інфраструктура відіграє важливу роль при виборі нової квартири. Наприклад, в ЖК “Comfort Park” буде все для комфортного та щасливого життя: супермаркет, салон краси, пекарня, фітнес-центр, ресторан та багато ін.

Купити квартиру в Івано-Франківську на вигідних умовах можна у ЖК Comfort Park від будівельної компанії “Blago Developer”.

Start typing and press Enter to search