Список поширених помилок при купівлі квартири в новобудові
У вас виникли запитання?

Список поширених помилок при купівлі квартири в новобудові

До вибору нового помешкання варто підходити відповідально та зважено. Навіть незначна помилка може призвести до втрати коштів. Аналітичний центр компанії «Blago developer» спробував розібратитись з помилками, яких допускають при купівлі нерухомості.

  1. Невизначеність

Перш ніж придбати нове помешкання слід визначитись з тим, що саме ви шукаєте. Важливо врахувати локацію, тип житла, скільки кімнат вам потрібно та з’ясувати інші чинники, якими ви керуватиметесь при виборі квартири.

  1. Тривале прийняття рішення про купівлю

Різні люди по-різному відносяться до купівлі квартири. Деякі покладаються на власні емоції та швидко обирають помешкання, інші – навпаки, дуже прискіпливо ставляться до процесу купівлі житла, зважуючи найменші деталі. Експерти рекомендують не відкладати на тривалий час покупку квартири в новобудові, адже з наближенням будинку до введення в експлуатацію ціна зростає. Якщо фінанси не дозволяють придбати квартиру в новобудові зараз, але ви плануєте це зробити в майбутньому, то краще скористатись програмою розтермінування. Наприклад, компанія «Blago developer» надає можливість розтермінувати платежі на купівлю квартири в житловому комплексі Comfort Park до 24-х місяців.

  1. Надмірна довіра та безпечніть

Важливо детально аналізувати всю документацію, пов’язану з оформленням договору купівлі нової квартири. Якщо ви не маєте необхідних знань в юридичній сфері, варто скористатись послугами спеціалістів.
Перед підписанням угоди, детально вивчіть всю інформацію, яку вона містить. Це допоможе уникнути можливих проблем у майбутньому.

  1. Неврахування додаткових витрат

Варто врахувати витрати, пов’язані не тільки з купівлею квартири, але також з її облаштуванням. Після введення будинку в експлуатацію, ви зможете одразу приступати до ремонту, а це потребує додаткових витрат. Рекомендуємо розрахувати свої фінансові можливості перед оформленням договору купівлі.

  1. Ціна

Якщо вам пропонують надто низьку ціну за квадратний метр, то варто уважніше проаналізувати пропозицію такого забудовника. Низька ціна часто буває показником невисокої якості.
Це стосується і необгрунтовано високої ціни. Якщо вас влаштовує пропозиція, але ціна зависока, не соромтесь запитати про знижки та вигідні пропозиції. Надійні забудовники часто йдуть на зустріч своїм клієнтам та пропонують хорошу ціну.

Купити квартиру в новобудові від надійного забудовника Blago developer можна в ЖК Comfort Park.

Start typing and press Enter to search