Переваги купівлі квартири на первинному ринку нерухомості
У вас виникли запитання?

Переваги купівлі квартири на первинному ринку нерухомості

Перед покупцями нерухомості постають такі питання: де придбати квартиру – на первинному чи вторинному ринку? Якій будівельній компанії можна довіряти? Який тип житла обрати? В статті наведено корисні поради, які допоможуть вам у виборі нового помешкання.

Квартира в новобудові

Житло в новобудовах має декілька переваг. Перше, це те, що люди мають змогу обрати бажаний тип квартири, з омріяними краєвидами та розташування помешкання на поверсі, який найбільше їм підходить. Наступною перевагою є вартість. При купівлі квартири на початковому етапі зведення будинку можна заощадити до 30% власних коштів, оскільки після здачі в експлуатацію ціна за квадратний метр значно зросте. Такий спосіб придбання нового житла є досить поширеним серед іванофранківців. Проте, щоб не натрапити на шахраїв, слід ретельно обирати забудовника. Перед укладенням договору рекомендується перевірити документацію будівельної компанії, це допоможе уникнути проблем в майбутньому.

Рекомендації юристів

Яку інформацію перевірити перед тим, як укладати договір купівлі з девелопером?

– Скільки часу перебуває будівельна компанія на ринку нерухомості;

– Скільки будинків введено в експлуатацію;

– Яка кількість проектів, що реалізовується;

– Хороша репутація, відсутність судових позовів;

– Стабільне фінансове становище;

У відділі продажу вам нададуть таку інформацію:

-Реєстраційні документи фірми;

-Договір генерального підряду та дозволи на будівництво;

-Проект забудови, схвалений органами архітектурно-будівельного нагляду та інше.

На випадок, якщо самостійно вам складно розібратись зі всією документацією, в цьому можуть допомогти юристи. Після детального вивчення цієї інформації буде значно легше прийняти рішення.

Наступний крок –підрахунок грошей

Після детальної юридичної перевірки можна приступати до укладення догову купівлі, а потім і до оплати майбутнього помешкання. Наприклад, будівельна компанія «Благо» пропонує декілька варіантів оплати:

  1. Повна оплата. При здійсненні 100% оплати покупець отримує значну знижку.
  2. Програма розтермінування. Перший мінімальний внесок становить 30%, а решту суми розбивається на встановлений період розтермінування.

Фінал

Завершальним етапом вважається підписання нотаріально посвідченого Основного договору купівлі-продажу об’єкту нерухомості. Після цього власники отримують Акт прийому-передачі та ключі від квартири. Здані в експлуатацію будинки обслуговують житлово-комунальні служби.

Придбати квартиру в Івано-Франківську за вигідною ціною від надійного забудовника «Blago developer» можна в ЖК Comfort Park.

Start typing and press Enter to search