Важливість планування при купівлі квартири - Comfort Park
У вас виникли запитання?

Важливість планування при купівлі квартири

Вибір будівельної компанії та житлового комплексу – завдання відповідальне. Проте, не менш важливий крок – це обрати тип  планування майбутнього помешкання серед великої кількості пропозицій. В цій статті наведено різні типи квартир, ознайомившись з якими буде легше прийняти рішення.

Класичні квартири. Такий варіант підходить для людей різних вікових категорій. Особливістю такого планування є окремі кімнати об’єднані коридором. Така організація простору забезпечує приватною частиною мешканців квартири.

Квартира-студія – передбачає сучасну організацію житлового простору за допомогою зонування. Такі квартири користуються великою популярністю серед молодих, креативних людей. Основною характеристикою таких квартир є відсутність міжкімнатних дверей. Це дозволяє облаштувати житловий простір  відповідно до власних потреб та побажань.

Квартира-модерн. Таке планування передбачає об’єднану кухню та вітальню, тоді як кімнати залишаються класичними, окремими. Обирають квартири-модерн сучасні люди, яким подобається проводити час великою компанією.

Смарт-квартира. Це сучасний тип планування, котрий передбачає відсутність неробочих зон у квартирі. Не зважаючи на невелику площу смарт-квартири виконують функціонал двокімнатної квартири. Таким чином, у однокімнатній квартирі є кухня, вітальня та спальня.

Пентхауси та елітні апартаменти. Для такого планування характерні великі площі квартири з просторими терасами. А проектування житлової площі створюється відповідно до індивідуальних вимог клієнта.

Всі люди абсолютно різні, відповідно і планування кожен обирає спираючись на власні бажання, потреби та амбіції. Тому варто відповідально віднестись до вибору планування, адже від цього залежить комфорт та затишок Вашої домівки.

Придбати мультикомфортні класичні квартири можна в житловому комплексі Comfort Park від будівельної компанії «Благо».

Start typing and press Enter to search