Яке місто України є лідером за темпами зростання будівництва?
У вас виникли запитання?

Яке місто України є лідером за темпами зростання будівництва?

Яке місто України є лідером за темпами зростання будівництва? Це питання взявся досліджувати Аналітичний центр будівельної компанії «Благо». Як показали результати, Київ займає першу позицію за обсягами реалізації будівельних робіт в останньому кварталі 2018 року. Тоді коли Івано-Франківськ залишається лідером за темпами зростання обсягів будівництва, приріст якого сягає позначки 147,3%.

Експерти виокремили фактори, які визначають Івано-Франківськ привабливим містом для інвесторів та забудовників:

  • Місцерозташування

Івано-Франківськ розташований в західній частині України, поблизу Карпат. Тому його можна віднести до одного з найекологічніших міст нашої держави. З вікон багатоповерхівок мешканці спостерігають чудові краєвиди Карпат, а також тут багато скверів та парків. Варто відзначити також зручне транспортне сполучення з країнами Європи. Цей фактор є достатньо вагомим і спонукає людей з інших областей до переїзду в Івано-Франківськ.

  • Бізнес та економіка

Місто Івано-Франківськ є одним з найкращих та найкомфортніших для життя. Про це свідчить приз Європи, який отримало рідне місто в 2018 році. Велику частину мешканців Івано-Франківська становить прогресивна молодь, яка з’їжджається з різних міст України та Європи. А це сприяє зростанню будівництва нових житлових комплексів таких, як, наприклад, Comfort Park. На квартири класу «комфорт» завжди був і залишається великий попит. Крім того, в сучасних житлових комплексах передбачені комерційні приміщення, які приваблюють інвесторів та сприяють розвитку малого та середнього бізнесу.

  • Сучасне бачення та цінності

Все більше молодих людей прагнуть до зміни місця проживання з сільських місцевостей на міста. Обгрунтовуючи це тим, що мешканці міста мають більші можливості для розвитку та самореалізації.

  • Вартість

В Івано-Франківську, в порівнянні з сусідніми областями, ціна одного квадратного метру є меншою. Наприклад, у Львові вона становить – 15 000 грн, в Тернополі – 10 800 грн, тоді як в Івано-Франківську лише 9900 грн за метр квадратний.

  • Якісне житло

Забудовники Івано-Франківська стараються застосовувати новітні технології зведення будинків та матеріали високої якості. Наприклад, купити квартиру високої якості за оптимальною ціною в Івано-Франківську можна в ЖК Comfort Park. Цей житловий комплекс будується за монолітно-каркасною технологією, фасад якого буде утеплений, а також будуть встановлені якісні металопластикові вікна з трикамерним склопакетом.

Можна відзначити, що Івано-Франківськ – це перспективне місто для реалізації будівельних проектів та привабливим для інвестицій.

Start typing and press Enter to search