Чому люди обирають квартири у БЛАГО? - Comfort Park
У вас виникли запитання?

Чому люди обирають квартири у БЛАГО?

Вже протягом 15-ти років багато мешканців Прикарпаття щодня стають щасливими власниками квартир від успішної будівельної компанії «Благо».
Нам стало цікаво, чому люди обирають цього забудівника і провели опитування серед покупців квартир. Проаналізувавши, було складено перелік переваг.

  1. Зручне планування квартир

Планування – це один з визначальних складових при виборі квартири. Компанія «Благо» пропонує багато типів житла: елітні апартаменти з пентхаусами, класичні квартири з максимально зручними плануваннями, функціональні смарт-квартири, таунхауси та котеджі. А також компанія пропонує опцію вільного планування, яка дозволить клієнтам створити квартиру своєї мрії.

  1. Довіра до забудовника

Будівельна компанія «Благо» – успішний забудовник, котрий є лідером на ринку нерухомості Прикарпаття вже понад 15 років. Про це свідчать здані в експлуатацію багатоквартирні будинки та житлові комплекси, а також багато нових проектів на стадії будівництва. Будівництво проводиться в різних куточках Івано-Франківська та області.

  1. Якісне будівництво та матеріали

Технологія будівництва комплексів відповідає не тільки українським принципам, але і всім європейським стандартам. Для цього використовуються будівельні матеріали тільки найвищої якості. Інноваційність – основний принцип діяльності компанії, про це свідчить перемога в номінації “Інноваційний проект житлового комплексу” від Асоціації Фахівців (Ріелторів) з Нерухомості України (АФНУ) від жовтня 2018р.

  1. Рекомендації

Поради близьких та знайомих завжди відіграють велику роль в прийнятті рішень. Особливо коли це стосується нерухомості. Багато людей купляють квартири в будівельній компанії “Благо” за рекомендаціями своїх знайомих.

  1. Власна інфраструктура

При виборі квартири покупці звертають увагу на інфраструктуру. Будівельна компанія «Благо», реалізовуючи свої проекти пропонує житлові комплекси з власною розвиненою інфраструктурою, котра міститиме супермаркети, ресторан/кафе, фітнес-центри та ін.

  1. Програми лояльності

Будівельна компанія «Благо» бере участь державній програмі «Доступне житло». Програма допомагає придбати квартиру сім’ям з невисоким рівнем доходів. Також фірма пропонує своїм покупцям програму безвідсоткового розтермінування терміном на 24 місяці. А при 100%-ій оплаті клієнт отримує чималу знижку.

Придбати квартиру на вигідних умовах в Івано-Франківську можна у ЖК Comfort Park від будівельної компанії «Благо».

Адреса відділу продажу: м.Івано-Франківськ, вулиця Коновальця, 35

Start typing and press Enter to search