Які квартири купляють в мікрорайоні Пасічна? - Comfort Park
У вас виникли запитання?

Які квартири купляють в мікрорайоні Пасічна?

Деякі мікрорайони міста вважаються популярнішими та зручнішими ніж інші. Одним з таких мікрорайонів Івано-Франківська є Пасічна. Тут спостерігається постійне збільшення кількості житлових комплексів та новобудов. Це пов’язано зі зручною транспортною розв’язкою та прямим сполученням із центром міста. Які квартири користуються популярністю в мікрорайоні Пасічна? Це питання досліджував Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Дослідження показали, що найчастіше в мікрорайоні Пасічна купляють класичні двокімнатні квартири площею від 65 метрів квадратних та комфортні однокімнатні квартири площею від 42 метрів квадратних. Також великою популярністю тут користуються сучасні житлові комплекси з власною розвиненою інфраструктурою, паркінгом або гаражами та закритою територією. Покупці при виборі квартири також звертають увагу на наявність дитячих, спортивних майданчиків та комфортних місць для відпочинку. А квартири з великими коридорами, нефункціональними плануваннями вже втратили свою актуальність.

Первинний ринок

Ринкові дослідження показали, що найбільшою популярністю на даний час користуються двокімнатні  квартири класу «комфорт».  Вартість квадратного метру в мікрорайоні Пасічна коливається в межах 9,3-12 тис.грн. Проте, фахівці обіцяють підвищення цін у майбутньому році. Це пов’язано зі збільшенням вартості будівельних робіт, матеріалів та знеціненням гривні. Для збереження власних коштів не варто відкладати купівлю нерухомості на тривалий період.
У зв’язку з такою ситуацією, забудовники пропонують своїм клієнтам вигідні умови купівлі квартир з можливістю розтермінувати платежі на певний період часу.

Вторинний ринок

Даний вид житла з кожним роком зменшує свої позиції на ринку. Та все ж покупці квартир на вторинному ринку віддають перевагу квартирам площею 40-60 метрів квадратних. Перш за все важливо звернути увагу на стан будинку та самої квартири. Через збільшення кількості новобудов в мікрорайоні Пасічна зменшився попит на житло вторинного ринку. Але вартість такого житла все ще залишається доволі високою. А через відсутність програми розтермінування мешканці Івано-Франківська все частіше віддають перевагу новобудовам. Таким чином, можна спрогнозувати подальшу розбудову мікрорайону Пасічна.

Придбати квартиру в мікрорайоні Пасічна можна в ЖК “Comfort Park” від будівельної компанії «Благо».

Start typing and press Enter to search