Квартири у центрі чи спальних районах? Що обирають?
У вас виникли запитання?

Квартири у центрі чи спальних районах? Що обирають мешканці Івано-Франківська?

Прийняти рішення про купівлю нерухомості зазвичай буде непросто. Але думка про власне житло супроводжує, мабуть, всіх людей. Будівельні компанії пропонують багато проектів, розташованих в різних частинах міста. І перше, на що покупці звертають увагу при виборі житла це місце розташування житлового комплексу чи новобудови. Цей фактор часто впливає на кінцевий вибір потенційних клієнтів.

Питання переваг та недоліків проживання в центральній чи приміській частині міста досліджував Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Квартира в центрі

Про високу вартість квадратних метрів в центрі міста, мабуть, знають усі. Проте до недоліків проживання в центральній частині міста можна віднести і нестачу паркомість, і відсутність просторих внутрішніх дворів. А якщо у Вас є маленькі діти, то навряд чи можна буде розраховувати на дитячий майданчик поблизу будинку.

Проте, окрім недоліків є достатньо переваг. Мати власну квартиру в центрі завжди вважалось престижно. Тут добре розвинена інфраструктура, велика кількість крамниць, ресторанів, закладів культури тощо. В центрі міста часто відбуваються найважливіші події, дістатись до котрих зручно і просто.

Життя в спальному районі

Сучасні житлові комплекси в мікрорайонах абсолютно не поступаються якістю будинкам, збудованим в центрі міста. Великі житлові комплекси, розташовані в спальних районах передбачають наявність великих дворів. Тут є багато місця для розваг, спілкування та відпочинку. Власна розвинена інфраструктура повністю задовільняє потреби мешканців. А наявність власного паркінгу та закрита територія будуть додатковими перевагами. Проживати в таких умовах дуже комфортно та зручно.

Крім того, у віддалених від центру частинах міста повітря значно чистіше. Розташування комплексу недалеко від річки чи озера дозволить мешканцям проводити більше часу на природі.

В невеликих містах, зазвичай не виникає труднощів з добиранням до центральної частини міста. Крім того, забудовники враховують це при здійсненні будівництва житлових комплексів. Тому реалізовують свої проекти поблизу головних доріг, котрими можна швидко і без зайвих зусиль дістатись центру міста. Наприклад, поблизу мультикомфортного житлового комплексу Comfort Park будується ще один міст через річку Бистриця Солотвинська. Це дозволить мешканцям  Comfort Park швидко і зручно добиратись в центр Івано-Франківська.

Придбати квартиру в спальному районі Івано-Франківська з власною розвиненою інфраструктурою можна в ЖК Comfort Park від будівельної компанії «Благо»

Start typing and press Enter to search