Івано-Франківськ – місто, яке визнали найсприятливішим для інвестицій
У вас виникли запитання?

Івано-Франківськ – місто, яке визнали найсприятливішим для інвестицій

Перш ніж створити власний бізнес чи розширювати потужності наявного потрібно врахувати такий фактор, як потенціал міста та його інвестиційний клімат. Чи вигідно вкладати кошти в Івано-Франківську? Це питання для вас досліджував Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

Нагорода міста

Серед ста найбільших міст України сформовано рейтинг прозорості інвестиційної сфери, який оприлюднив міжнародний антикорупційний рух Transparency International Ukraine (TIU). Почесне перше місце дісталось Івано-Франківську, друге місце посів Київ, третє – Вінниця. Місцева влада допомагає у створенні сприятливого для інвестицій іміджу Івано-Франківська та сприяє популяризації його інвестиційної перспективи. Дана відзнака говорить про те, що наше місто має великий економічний потенціал та європейський напрямок діяльності.

Вкладення коштів в нерухомість

Високі темпи зведення новобудов, різномаїття пропозицій девелоперів, представлених на ринку нерухомості та помірний ціновий діапазон дають можливість для надійного та безпечного вкладення коштів в комерцію або житлову нерухомість. Даний спосіб інвестицій користується великою популярністю серед українців. Оскільки, це надійне джерело заощадження та примножнння власних коштів.

Якість будівництва

Прикладом застосування якісних та сучасних технологій будівництва є житловий комплекс Comfort Park. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією, яка є, на даний час, найбільш оптимальним методом зведення новобудов. У житловому комплексі Comfort Park враховано критерії комфорту та впроваджено елементи енергоефективності, які сприятимуть комфорту та зручності.

Помірна ціна

Клієнтоорієнтованість і політика ціни мають спиятливий характер в сфері нерухомості. Інвестори мають можливість отримати якісний продукт за вигідною ціною з можливістю розтермінування, оскільки добросовісна конкуренція на ринку нерухомості це дозволяє.

Придбати квартиру в новобудові за доступною ціною в Івано-Франківську можна в ЖК  Comfort Park від будівельної компанії “Благо”.

Start typing and press Enter to search