Опція вільного планування
У вас виникли запитання?

Створіть квартиру своєї мрії!

В житловому комплексі Comfort Park доступна опція індивідуального планування. Ця опція доступна завдяки монолітно-каркасній технології будівництва, яка є на даний момент найбільш оптимальним методом зведення багатоповерхових будинків. Застосування цієї технології дозволяє втілювати в життя практично будь-які архітектурні задуми, а вільний простір квартир легко піддається переплануванню. Покупці мають змогу вносити свої корективи в планування та змінювати його абсолютно безкоштовно до моменту початку мурування внутрішніх стін на поверсі, де знаходиться їхня квартира. Для цього достатньо звернутись в офіс відділу продажу. Дана опція є доступною для всіх майбутніх мешканців житлового комплексу Comfort Park!
Ми допоможемо Вам збільшити вітальню за рахунок зменшення коридору чи навпаки, додати ще одну кімнату способом зонування житлової площі. Це все реально! Багато покупців вже виявили бажання змінити своє помешкання. Ми допоможемо і Вам створити квартиру своєї мрії!

Будівельна компанія Благо активно застосовує технологію монолітного-каркасного будівництва. Тому опція вільного планування квартир, доступна вже у багатьох житлових комплексах які будує забудовник.

Відділ продажу будівельно компанії “Благо” знаходиться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 35. Номер телефону: (050)0714-000.

Start typing and press Enter to search