Купити чи орендувати? Ціна питання
У вас виникли запитання?

Купити чи орендувати? Ціна питання

Вибір між орендою чи купівлею квартири постає перед покупцями зазвичай в осінньо-зимовий період. Цей час вважається найбільш інтенсивним на ринку нерухомості. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» з’ясував всі переваги та недоліки оренди та власного житла.

Оренда квартири

Орендувати квартиру зазвичай змушують певні обставини: подорожі, навчання, робочі поїздки та ін. А також питання оренди житла виникає в людей, котрі не хочуть оселятись на тривалий період часу, а потребують частої зміни місця проживання. Таке рішення ідеально підходить тим, хто не бажає витрачати кошти на ремонт чи купівлю меблів та відповідає їхньому стилю життя.

Власне житло

Купівлю власного житла обирають люди, котрі прагнуть стабільності та надійності. Це зазвичай новостворені сім’ї та бізнесмени. Придбання квартири дозволить отримати вигоду, яка полягає в фінансових інвестиціях в майбутнє, можливості спланувати життєвий простір відповідно до своїх вимог. Також, проживаючи у власній квартирі ви застраховуєтесь від незапланованого виселення та можливості опинитись жертвою шахраїв.

Придбати власну нерухомість завжди затратно. Проте, зараз будівельні компанії пропонують доволі вигідні програми безвідсоткового розтермінування, котра передбачає виплату коштів частинами. Також деякі девелопери пропонують програми обміну старого житла на нове.

Вибір типу житла (власна квартира чи оренда) залежить від необхідних витрат. Европейське «Правило 10-ти» допоможе зрозуміти котрий спосіб є більш вигідним. Дане правило визначає вигоду від купівлі власного житла якщо вартість орендування за 10 років дорівнює вартості власного житла. Якщо сума менша – оренда вигідніша, якщо більша – то навпаки, вигідніше придбати власну нерухомість.

Конкретний вибір, оренда чи власна нерухомість,  залежить від способу життя, певних життєвих ситуацій та інших обставин. Оцінити вигоду може тільки конкретна людина, в залежності від її приоритетів у житті. Адже хтось цінує стабільність та надійність, а комусь потрібно змінювати місце проживання у зв’язку із роботою, навчанням чи з інших особистих причин.

Придбати квартиру хорошої якості за доступною ціною можна у ЖК Comfort Park від будівельної компанії “Благо”.

Start typing and press Enter to search