Переваги купівлі квартир за програмою розтермінування - Comfort Park
У вас виникли запитання?

Переваги купівлі квартир за програмою розтермінування

Мати власне житло – природне бажання всіх людей. Через відсутність державних програм та невигідні кредитні ставки в умовах економічної кризи багато сімей перестали мріяти про купівлю квартири. Покращенню такої ситуації сприяють будівельні компанії, пропонуючи програми розтермінування. Цілком зрозуміло, що їхня зацікавленість в збільшенні попиту не менша, ніж у потенційних клієнтів. Значною перевагою для багатьох людей є можливість придбати квартиру на вигідних умовах з можливістю розтермінувати платежі. Аналітичний центр будівельної компанії “Благо” з’ясував всі деталі програми розтермінування на квартири.

Зацікавленість покупця купівлею квартири в новобудові виникає, зокрема, через спілкування із забудовниками та можливістю розтермінувати платежі на тривалий період. Це в свою чергу, сприяє збільшенню конкурентоспроможності девелопера на ринку.
В статті ітиметься про переваги придбання житла за програмою безвідсоткового розтермінування.

Без банків та кредитування

Банки пропонують не завжди вигідні умови кредитування з відсотковими річними ставками від 18,5%. Для отримання такого кредиту Вам необхідно буде зібрати пакет документів, котрі підтверджують вашу платоспроможність. Багато людей відмовляються від невигідних умов кредитування.
На відміну від банків, будівельні компанії пропонують безвідсоткове розтермінування та фіксовану вартість квадратного метру, яка залишатиметься такою до введення будинку в експлуатацію.
Програма дозволяє сплачувати кошти протягом певного періоду часу.

Різномаїття вибору

Покупці можуть скористатись програмою розтермінування від початку зведення будівлі. Тобто, клієнти обирають бажаний поверх, планування квартири та площу, сонячну або тіньову сторону, омріяні краєвиди з вікон та можуть скористатись опцією вільного планування. Після здачі будинку в експлуатацію вибір суттєво менший.

Вигідна ціна

Ціна одного квадратного метру на кінцевому етапі будівництва відрізняється від вартості на початку зведення будинку більше ніж на 31%. У такий спосіб, витрати сім’ї можна запланувати наперед, а бюджет вдасться заощадити.

Уникнення ризику

Для уникнення ризику велике значення має вибір надійного та успішного девелопера, котрий успішно реалізовує проекти та має позитивні відгуки. Це збільшить впевненість у виборі придбання нової квартири.

Купити квартиру в новобудові Івано-Франківська за програмою безвідсоткового розтермінування можна в житловому комплексі Comfort Park.

Якщо Вас цікавить програма розтермінування на придбання квартири, звертайтесь у офіс Будівельної компанії “Благо” по вул. Коновальця, 35. Деталі можна дізнатись за телефоном: +38(097)0714-000 або +38(050)0714-000

.

Start typing and press Enter to search