Квартири в новобудовах: на якій стадії будівництва купляти вигідніше?
У вас виникли запитання?

Квартири в новобудовах: на якій стадії будівництва купляти вигідніше?

Інвестиції в нерухомість вважається вигідним капіталовкладенням та мудрою фінансовою альтернативою. Окрім того, це завжди престижно і модно. За останні роки для молодих українців питання власного житла набуло особливої актуальності.

Ринок нерухомості насичений пропозиціями квартир різного класу: від економ до еліт. Важливим етапом для покупця є визначеність з вибором між квартирою у новобудові, яка знаходиться на стадії будівництва або вже зданій в експлуатацію. Детально дане питання досліджував Аналітичний центр будівельної компанії “Благо”.

Перед купівлею нерухомості важливо детально ознайомитись з репутацією девелопера, дізнатись про здані в експлуатацію проекти та перевірити документацію, яка доводить прозорість та чесність забудовника.

Далі варто визначитись з вибором омріяної квартири та будинком чи житловим комплексом. У вже зданому житловому комплексі клієнт має змогу самостійно ознайомитись з інфраструктурою, оцінити реальні розміри квартири та переконатись в достовірності інформації стосовно майбутньої домівки. Реалізований проект свідчить про відсутність ризиків та безпеку інвестицій, крім того, переселення відбудеться в короткі терміни. Проте, є недоліки такі як: обмежений вибір бажаного поверху та краєвидів, оскільки більшість людей завчасно бронюють житло; вартість квадратного метру в декілька разів вища ніж під час будівництва (від початку зведення будівлі до моменту здачі в експлуатацію ціна збільшується до 30%).

Купуючи квартиру в новобудові, яка знаходиться на стадії будівництва викликає у покупців деякі побоювання щодо безпеки та надійності даного капіталовкладення. Слід серйозно підійти до вибору девелопера. Надійність та успішність забудовників визначається кількістю реалізованих проектів та хорошими відгуками клієнтів. Обравши забудовника, можна заздалегідь спланувати купівлю майбутньої квартири. Тривалість зведення будівлі становить приблизно 3 роки. Перевагами для покупця квартири в новобудові, яка знаходиться на початковому етапі зведення є мінімальна вартість метру квадратного, вибір бажаного поверху, квартири та розташування. Найсприятливішим періодом капіталовкладення в такий вид нерухомості є орієнтовно 18-й місяць будівництва, оскільки ціна ще не зросла, а значна частина будинку вже збудована.

Такий спосіб капіталовкладення підійде людям, котрі прагнуть значно заощадити і одночасно мають достатньо часу. Програма безвідсоткового розтермінування, котра передбачає виплату частинами в період зведення будівлі стане приємним бонусом.

Купити квартиру в Івано-Франківську на етапі будівництва та на вигідних умовах можна у ЖК « Comfort Park».

Start typing and press Enter to search