Енергоефективність в житловому комплексі Comfort Park - Comfort Park
У вас виникли запитання?

Енергоефективність в житловому комплексі Comfort Park

Визначення енергоефективності – важливий етап при виборі квартири в новобудові. Питання можливості акумулювати тепло в приміщенні стає особливо актуальним з настанням холодної пори року. Як зазначає Аналітичний центр будівельної компанії «Благо», при виборі квартири, перш за все, слід переконатись в дотриманні норм та технологій будівництва, які забезпечують енергоефективність будинку.

Comfort Park – житловий комплекс, який  будується максимально енергоефективним з мінімальними витратами тепла і мінімальним впливом на довкілля.

У комплексі Comfort Park працюватиме енергонезалежне освітлення вулиць.

Теплоізоляція будинку:

  • стіни захищено утеплювачем товщиною 10см,
  • гідроізоляція даху здійснюється пвх мембраною з утепленням екструдованим пінополістеролом товщиною 20см,
  • підлогу першого поверху захищено утеплювачем товщиною 10см
  • додатково здійснюється утеплення стель гаражів та техприміщень.

При монтуванні вікон та дверей забезпечується герметичність, завдяки якісному приляганню віконних і дверних блоків та внутрішній герметичній мембрані.

Відсутність містків холоду.

У комплексі встановлюються панорамні еркерні вікна, шестикамерний віконний профіль WDS, двокамерний склопакет (три скла), енергозберігаюче мультифункціональне скло Solar.

Енергозбереження забезпечують і віконні системи, які не тільки створюють максимальне денне освітлення квартири і відкривають красиві краєвиди, від якості та герметичності вікон і дверей залежить утримання тепла, а відповідно і рівень заощадження коштів на комунальні виплати. У сучасних панорамних вікнах використовують енергозберігаюче скло, як будинках містечка Соборне в Івано-Франківську.

Оберіть свою квартиру в Comfort Park, адже комфортно жити так просто!

Start typing and press Enter to search